O nas

PASJA + PRZYJAŹŃ = SURF – 4 – LIFE !!!

Co jest w życiu najważniejsze ?? Dla mnie pasja i przyjaźń !!! Na podstawie tych wartości powstało Surf – 4- Life.

Historia zaczęła się w 2005 r. po pierwszej wizycie w Portugalii. Była to miłość od pierwszej fali. Surfing już na zawsze stał się pasją naszego życia.
Niebawem, po kolejnych wizytach w Portugalii, zrodził się pomysł propagowania tego sportu właśnie w Polsce.
Do tego pasja snowboardowa i generalne zamiłowanie do sportów ekstremalnych sprawiło że powstało Surf-4-Life.
Przyjaźń… to drugi człon bardzo dla nas ważny. Bez pewnych ludzi i ich wsparcia mogłoby się nie udać. Są rzeczy ważne i ważniejsze w życiu a przyjaźń niewątpliwie należy do tych  najważniejszych.
Zajmujemy się organizacja wyjazdow dla wszystkich miłośników sportow deskowych i nie tylko . Jestesmy zwolennikami atywnego spedzania czasu i alternatywa dla komercyjnej turystyki . Oprócz surfingu robimy także campy na kiteboarding. Są to szkolenia instruktarzowe gdzie każdy może się nauczyć jednego z tych fantastycznych sportów, bądź doskonalić już posiadane umiejętności .
Zaczęliśmy działać w 2010 r., kiedy to odbyły się pierwsze surfowe instruktarzowe wyjazdy do Portugalii .Byly to okolice Lizbony , miejscowosc Ericeira . Pozniej w 2011 osiedlilismy sie na stale na poludniu w regionie Algarve . Tam powstal surf-kite camp w Lagos.
Dzis w 2016 po doświadczeniach zdobytych w poprzednich latach postanowilismy poszerzyć naszą oferte i zmienic lokalizacje campu  . W celu dalszego rozwoju i stworzenia wam najlepszych warunkow do nauki i doskonalenia posiadanych juz umiejetnosci . Teraz znajdziecie nas na zachodnim wybrzezu ,nadal w regionie Algarve w miasteczku Vale Da Telha . Jest to idealna lokalizacja dla ludzi mocno sfokusowanych na plywaniu poniewaz dom znajduje sie pomiedzy 2 surf spotami takimi jak Arrifana i Monte Clerigo . Bliskosc oceanu powoduje iz jeszcze dluzej i efektywniej mozecie spedzic swoj czas na nauce surfingu . Jest to tez super opcja dla ludzi juz samodzielnie plywajacych i chcacych spedzic milo czas w otoczeniu innych surf campow ,piekna natury i totalnego relaksu .

Edyta

Filip

Riczi